Palladium Victoria Secret’ı yerinde izletti

01 Aralık 2013 Pazar

Palladium AVM, 5’inci yılı kutlamaları kapsamında bir çifti dünyanın ilgi gören defilelerinden biri olan Victoria Secret defilesine gönderdi

palladium-victoria-secreti-yerinde-izletti

Palladium Alışveriş Merkezi bir çifti Victoria Secret defilesine gönderdi. Aralarında Adriana Lima, Candice Swanepoel ve Alessandra Ambrosio gibi birçok ünlü mankenin katıldığı defileyi izleyen çift, defile sonrası düzenlenen partiye de katılma fırsatını yakaladı.

Palladium beşinci yaşı şerefine düzenlediği kampanyayla belirlediği talihlisi Arzu Akdağ ve eşi tüm dünyanın yakından takip ettiği Victoria Secret şovuna katılma fırsatını yakaladı. Yılbaşı öncesi Victoria Secret’ın yeni koleksiyonunu görücüye çıkardığı defilede ünlü mankenler yer aldı.

Melekler büyüledi
Defile öncesi New York’ta bir şehir turuna katılan talihli çift, defile sonrasıysa Palladium’un davetlisi olarak New York jet sosyetesinin aralarında bulunduğu “AfterParty”ye katıldı. Görkemli bir defile ve akabinde gerçekleşen özel partide eğlenen şanslı çift, dolu dolu bir NewYork gezisi yaptıktan sonra Türkiye’ye döndü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri