Palladium’da dinozorlar devrine yolculuk

11 Nisan 2013 Perşembe

Palladium AVM, 5-12 yaş arası çocukları 150 milyon yıllık fosilleri gün ışığına çıkarmaları için Kids Dino Dig etkinliğine bekliyor

palladiumda-dinozorlar-devrine-yolculuk

Palladium, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası sebebiyle 19 Nisan-6 Mayıs günleri arası tüm çocukları kazı macerasına davet ediyor. Özel ekip ve ekipmanlarla aldıkları eğitim doğrultusunda kazı yapacak olan çocuklar, daha sonra sergi ve çeşitli eğitim alanlarından oluşan tur programını tamamlayarak etkinlik sonunda Dinozor Uzmanı sertifikası alacak.

Bu etkinlikte çocuklar, Dinozorlar Devri hakkında temel bilgilere sahip olurken, Kids Dino Dig Kazı Ekibi’nin bir üyesi olmanın keyfini yaşayacak. Özel kıyafetleri, güvenlik ekipmanları ve kazı araçları ile tam donanımlı hale getirilen minik bilim adamları kendilerini gerçek bir tarihi alanda hissedecek.

Saha çalışmasında bir fosili çıkarmanın ne kadar titiz bir çalışma gerektirdiğini öğrenirken, ekip liderlerinden Mezozoik Zaman ve bu zamanda yüzlerce milyon yıl hüküm süren dinozorlar hakkında temel bilgileri edinecek. Daha önce çıkarılmış dinozor fosilleri ve dev iskelet replikalarının yer aldığı sergiyi gezme fırsatı da bulacak olan çocuklar, muhteşem dinozor belgeselleri ve Dinozorlar Çağı sunumu ile 250 milyon yıl öncesine bir zaman yolculuğu yapacak.

Saat 11.00 - 19.00 arası 3 hafta boyunca her gün 50 dakika sürecek etkinlik için misafirler Palladium danışmaya başvurarak kayıt yaptırabilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri