Palladium’da yılbaşı etkinlikleri bir ay sürecek

10 Aralık 2014 Çarşamba

AVM Partners tarafından yönetilen Palladium Ataşehir AVM, Aralık ayı boyunca her hafta farklı yılbaşı etkinlikleriyle misafirlerini karşılayacak. Göz kamaştırıcı dekorasyonu, yılbaşı çekilişi ve heyecan veren etkinlikleriyle Palladium, yılbaşında da sonsuz keyfin adresi olacak

palladiumda-yilbasi-etkinlikleri-bir-ay-surecek

2015 yılına sayılı günler kala misafirlerine özel sürprizler hazırlayan Palladium Ataşehir, Aralık ayı boyunca her hafta farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Anadolu yakasında eğlence ve alışverişin sonsuz keyfinin merkezi Palladium Ataşehir, yeni yıl coşkusunun da adresi olacak.

Büyük ödül Mercedes Benz CLA 200
Yeni yıla hayallerinin arabasıyla girmek isteyenlere çekilişle Mercedes Benz CLA 200 kazanma şansı Palladium Ataşehir’de ziyaretçilerini bekliyor. 1 Aralık 2014 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında 125 TL ve üstü alışveriş yapan ziyaretçilerin katılabileceği çekiliş kampanyası ile 2 adet Mercedes Benz CLA 200, 6’şar adet iPhone 6 ve iPad Air 2 kazanmak mümkün olacak.

20 metrelik dev tren
Yılbaşına özel göz kamaştırıcı bir şekilde dekore edilen Palladium Ataşehir’de özellikle 20 metrelik dev tren dikkat çekiyor. Noel cinlerinin hareketli canlandırmalarının yer aldığı tren, ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatacak. İsteyenlerin fotoğraf çektirebilecekleri dev ayıcık dekorunun yanı sıra Noel Baba’yı yakından görmek ve elinden hediye almak da Palladium’un sürprizleri arasında yer alıyor.

Noel Baba çocuklara hediye dağıtacak
Yılbaşı arifesinde her hafta farklı bir etkinliğin yer alacağı Palladium’da çocukların sevgilisi kahramanlarla oyun aktiviteleri, noel baba ile hediye dağıtımı gibi etkinlikler düzenlenecek. Birer hafta sürecek bu etkinliklerde çocuklar, sevdikleri karakterlerle bol bol fotoğraf çektirme ve özel oyun köşelerinde birlikte oynama fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri