Palm City AVM’den Anneler Günü’ne özel yarışma

03 Mayıs 2013 Cuma

Cefic Türkiye tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Anneler Günü’ne özel bir yarışma düzenliyor

palm-city-avmden-anneler-gunune-ozel-yarisma

İl genelindeki okulların katılacağı “Annemle Doğaya Dokunuyoruz” konseptli yarışmada çocuklarla anneler atık malzemeleri geri dönüştürerek yaratıcı ve faydalı objeler üretecekler. 4-10 yaş grubu ve 11-16 yaş grubu çocukların katılımına açık olan yarışmada ilk üçe giren anne ve çocuklar hediyelerle ödüllendirilecek.

Öğrenciler 1-10 Mayıs günleri arasında yarışmaya katılabilecekler. Anne ve çocuklar, eserlerini 10 Mayıs saat 18.00’e kadar Palm City Mersin Alışveriş Merkezi yönetimine teslim edecekler. Sanat eleştirmeni Celal Soycan’ın başkanlığındaki jürinin değerlendirmesi sonucunda her iki kategoride ilk 3’e giren anne ve çocuklar 12 Mayıs günü belirlenecek ve Palm City Mersin AVM’de düzenlenecek bir törenle hediyeleri takdim edilecek.

Her iki kategorinin birincilerine Kapadokya’da balon turu, ikincilerine koşu bandı ve üçüncülerine de tekne turu ile dereceye giren 6 çocuğa ayrıca bir aylık resim kursu hediye edilecek. Yarışmada derece elde eden eserler 1 hafta boyunca alışveriş merkezinde sergilenecek. “Annemle Doğaya Dokunuyoruz” konulu yarışmanın seçici kurulu şöyle: Jüri başkanı sanat eleştirmeni Celal Soycan, Heykeltıraş Mazlum Uluyol, Heykeltıraş Yasemin Arslantaş, Tema Vakfı İl Temsilcisi Mahmut Dündar, Ressam Ahmet Karabulak.

Anneler Günü’nde bir hediye de Palm City AVM’den
Palm City Mersin AVM, 6-12 Mayıs günleri arasında Anneler Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile tek günde veya toplamda 75 TL’lik alışverişlere sürpriz hediyeler verecek.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri