Palm City Mersin, ramazanın tadına tat katacak

24 Haziran 2014 Salı

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde düzenleyeceği ramazan ayı etkinlikleri ile ziyaretçilerine eski ramazanları yaşatacak

palm-city-mersin-ramazanin-tadina-tat-katacak

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin AVM düzenleyeceği etkinliklerle ramazan ayının tadına tat katacak. 28 Haziran Cumartesi günü başlayıp 26 Temmuz Cumartesi gününe kadar devam edecek olan etkinliklerde neyzen ve bendir dinletisi, geleneksel orta oyunu gösterisi, İbiş kukla gösterisi gibi eğlenceli gösteriler yer alacak.

Ramazan ayının vazgeçilmez eğlencesi Karagöz ve Hacivat gölge oyunu, Üsküdar / katip ve katibe dansı ile eski ramazanları da yaşatacak olan Palm City Mersin AVM, Kadir Gecesi olan 23 Temmuz Çarşamba günü ise ziyaretçilerine neyzen-bendir dinletisi sunacak. 26 Temmuz Cumartesi günü geleneksel ramazan eğlencelerinden olan Aşuk ile Maşuk gösterisinin de yer alacağı etkinliklere tüm Palm City Mersin AVM ziyaretçileri davetli.

Aralarında CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Joker, Flo gibi markaların yer aldığı Palm City Mersin, seçkin marka karmasına bin 127 metrakarelik alanıyla Koton ve 4 bin metrekareye yayılan alanıyla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazası özelliğini taşıyan Decathlon’u da ekledi. Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 2014 yılında 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor. 65 farklı ulusal ve uluslararası marka ile zengin ürün seçeneği sunan AVM bünyesinde; bin 200 metrekare teras alanı, geniş ferah yeme-içme alanı ve oyun – eğlence alanları bulunduruyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri