Palm City Mersin sömestr dönemine hazır

12 Ocak 2016 Salı

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “World of Undersea- Su Altı Dünyası Sergisi” ile sömestr tatilinde çocuklara unutmayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor

palm-city-mersin-somestr-donemine-hazir

Palm City Mersin AVM’nin, 22 Ocak – 7 Şubat günleri arasında ev sahipliği yapacağı “World of Undersea- Su Altı Dünyası” Sergisi’nde çocuklar, denizlerin altındaki dünyayı keşif etme ve deniz altındaki yaşamı yakından görme fırsatını yakalayacak.


Su Altı Dünyası sergisinde ziyaretçiler hareketli-robotik 1,5 metre uzunluğundaki sevimli fok, denizaslanı ve yunus ile birlikte, 4 metre uzunluğundaki balina ve köpekbalığını yakından inceleyecek. Sergide Kaptan Jack isimli animatronik robot ile tanışacak olan minik ziyaretçiler unutulmaz anlar yaşayacak.


Tüm çocuklar Su Altı Dünyası Sergisi’nde 6 metre uzunluğundaki Batiskaf isimli denizaltında su altı belgeseli seyrederken, denizlerin altındaki dünyayı keşif etme ve deniz altındaki yaşamı yakından görme şansını yakalayacak.


Minik ziyaretçiler, eğlenerek öğrenecekleri Su Altı Sergisi’nde gemi ekipmanlarını yakından görme ve inceleme fırsatı yakalarken, Kaşifler sergisinde ise Kristof Kolomb, Vasco Da Gama ve Bartolomeu Dias gibi ünlü bir çok denizci kaşifin keşiflerini de öğrenecek.


Su Altı Dünyası Sergisi’nin renkli dünyasının çocuklara sunduğu eğlenceli macera sömestir tatili süresince devam ederken, hafta sonları ise resim boyama atölyesi ve oyun hamuru atölyesi ile keyifli saatler yaşayacak. “World of Undersea- Su Altı Dünyası Sergisi” 22 Ocak – 7 Şubat günleri arasında Palm City Mersin AVM’de tüm çocukları ve aileleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri