Palm City Mersin’e uluslararası ödül

09 Temmuz 2013 Salı

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “Global RLI Awards” yarışmasında “En İyi AVM Renovasyonu” kategorisinde Jüri Özel Ödülü aldı

palm-city-mersine-uluslararasi-odul

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, dünya perakende ve eğlence sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan ve Londra’da düzenlenen “8’inci Global RLI Awards” töreninde “En İyi AVM Renovasyonu” kategorisi’nde “Jüri Özel Ödülü” kazandı. 

Yatırımı Aerium, yenilenmesi Retfund ve kiralama ile yönetimi de Cefic tarafından gerçekleştirilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “En İyi AVM Renovasyonu” kategorisinde, Singapur, Çin ve Kanada gibi pek çok ülkeden katılan uluslararası projelerle yarıştı.

Geçtiğimiz ay Londra’da Natural History Museum’da gerçekleştirilen törenle uluslararası perakende ve eğlence sektörünün en iyi projeleri açıklandı.

RLI ödülleri, perakende ve eğlence sektörünü kapsayan tek gerçek küresel dergi olan ‘Retail&Leisure International, London’ tarafından düzenleniyor ve 18 kategoride ödül veriliyor. 8’inci RLI Küresel Ödülleri ile bu yıl dünya çapında en yaratıcı, yenilikçi ve heyecan verici perakende ve eğlence projeleri onurlandırıldı.

Aerium ve Cefic Türkiye Başkanı Anthony Khoi, konuyla ilgili olarak “Türkiye ve sektör adına böylesine önemli bir yarışmada Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ile bu ödülü almış olmaktan dolayı gururluyuz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri