Palm City Mersin’in “resmen” açıldı

01 Ekim 2012 Pazartesi

Kısa bir süre önce 30 milyon dolar tutarındaki yatırımla yenilenen ve büyüyen, adını da yeni konseptine uygun olarak “Palm City Mersin” olarak değiştiren AVM’nin resmi açılış töreni önceki gün yapıldı

palm-city-mersinin-resmen-acildi

Yenilenen ve büyüyen Palm City Mersin’in resmi açılış töreni önceki gün yapıldı. Mersin Vali Vekili Turgut Serimer, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Erol Ertan, Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan başta olmak üzere şehrin ileri gelenleri, STK temsilcileri ve medya temsilcilerinin teşrifleriyle yapıldı.

Aerium Türkiye ve Cefic Başkanı Anthony Mehran Khoi’nin ev sahipliğinde yapılan törene katılmak için yurt dışından özel olarak gelen yatırımcılar, İstanbul başta olmak üzere AVM yatırımcıları ve organize perakende sektöründen ileri gelenlerle, Türk Kızılayı Mersin Başkanı Necmi Erdem ile Alzheimer Derneği Başkanı Prof. Dr. Aynur Özge başta olmak üzere Mersin ve bölgeden önemli sayıda katılım oldu.

Kısa bir süre önce 30 milyon dolar tutarındaki yatırımla yenilenen ve büyüyen adını da yeni konseptine uygun olarak “Palm City Mersin” olarak değiştiren AVM’nin bu resmi açılış töreninde, Anthony Mehran Khoi Valilik vasıtasıyla Mersin Milli Eğitim Camiası’na 20 adet yeni Dell marka laptop bağışladı.

Ayrıca, Khoi Türk Kızılayı Mersin Merkez Binası’nın renevasyon projesine 50 bin dolar tutarındaki desteklerini açıkladı ve bu proje için ilgililerin bir kampanya geliştirmesine ön ayak olacaklarını belirtti.

Khoi, başta Mersin Vali Vekili Serimer olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkan Vekili’ne, Yenişehir Kaymakamı’na çeşitli destekleri nedeniyle bir plaket takdim ederek teşekkür etti. Türk Kızılayı Mersin Başkanı Necmi Erdem ise Anthony Mehran Khoi’ye çok önemli destekleri nedeniyle bir teşekkür plaketi sundu.

Resmi Tören daha sonra Anadolu Ateşi gösterileri ve AVM’nin açılış kurdelesinin kesilmesi, AVM turu ve takiben kokteylle devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri