Palm City, Mersinli çocukların akınına uğradı

26 Nisan 2013 Cuma

Viyola Tanıtım Organizasyon’un 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Cefic Türkiye tarafından yönetilen Palm City Alışveriş Merkezi’nde düzenlediği “2’nci Çocuk Oyunları Şenliği” Mersinli çocukların akınına uğradı

palm-city-mersinli-cocuklarin-akinina-ugradi

Palm City Mersin AVM şenlik alanı ve alışveriş merkezi içerisinde gerçekleşen etkinlikler; animasyonlar, atölye çalışmaları, birbirinden renkli aktiviteler ve sürpriz hediyelerle çocukları bambaşka bir ortama taşıdı.

Bayram coşkusu yaşatan şenliğe okul, kurum ve kuruluşlara ait ekiplerin gösterileri renk kattı. İşitme engelli çocukların sahnelediği halk dansları gösterisi ise büyük ilgi gördü. Etkinliklere katılan tüm okul, kreş ve sanat akademilerine günün anısı olarak plaket takdim edildi.

Şenlik boyunca büyük ilgi gören palyaçolar çocukların yüzlerini boyadı, çocuklar ilginç kostümleriyle kendilerini eğlendiren animatör ağabeyleri ve ablalarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Kreşlerin renkli atölye çalışmalarına katılan çocuklar ise el becerilerini ve yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olan etkinliklerle keyifli saatler geçirdi.
 
Gökçe Mersinli çocuklar için sahne aldı
Çocukların sevgilisi Gökçe, 20 Nisan Cumartesi günü Palm City Mersin AVM’de sahne aldı. Gökçe’nin birbirinden hareketli şarkılarına eşlik eden çocuklar, özellikle ‘Tuttu Fırlattı Kalbimi’ ‘Napardım Bilmem’ şarkılarını hep birlikte, coşkuyla söyleyerek sanatçıdan tam not aldı.

Mersinli çocuklar bayramı dünya çocuklarıyla kutladı
Şenlik; Bahçeşehir ve Doğa Koleji işbirliği ile Bulgaristan, Makedonya, Ukrayna ve Polonya’dan davetli gelen çocukların geleneksel kıyafetlerle sergiledikleri danslarla renklendi. Ekiplerin renkli gösterileri Palm City Mersin AVM ziyaretçileri tarafından ilgi ile izlendi.

Geleneksel çocuk oyunları, eğlenceli yarışmalar
Şenliğin en çok ilgi gören bir başka etkinliği de Sokak Oyunları Federasyonu İl Temsilciliği’nin katkılarıyla şenliğe taşınan unutulmaya yüz tutmuş geleneksel oyunlar oldu. Çocuklar ayrıca halat çekme, sandalye kapmaca, çuval yarışı, balon patlatma, mum yapma ve kaşıkta yumurta taşıma gibi eğlenceli yarışmalarla doyasıya eğlendi.

Lösemili çocuklar unutulmadı
Lösemi ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olan LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı) şenliğe bir stantla katıldı. Lösemili çocukların annelerinin yaptığı el yapımı oyuncaklar satışa sunuldu.

Şenliğe Mersin Diş Hekimleri Odası, Gümrük Müşavirliği, Lions Kulübü ve Lamos Rotary Kulübü ve Tema Vakfı da destek verdi. Mersin Diş Hekimleri Odası çocuklara diş macunu ve diş fırçası dağıtıp, ağız bakımı ile ilgili bilgiler verirken, Gümrük Müşavirliği ve Lions Kulübü’nün ortak standında 23 Nisan hediyesi olarak Türk bayrağı, Atatürk resimli şapkalar ve balonlar dağıtıldı. Lamos Rotary Kulübü de çocukları kulüp hakkında bilgilendirip şekerleme ikram etti.

“2’nci Çocuk Oyunları Şenliği” coşkulu marşlar, çocuk şarkıları ve tüm çocukların hep birlikte dans etmeleriyle son buldu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri