Palm City’de ‘Akıllı Alışveriş’ alışkanlığı kazandırıldı

10 Şubat 2015 Salı

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “Shopkins” etkinliği ile çocuklara hiç unutmayacakları bir alışveriş deneyimi yaşattı

palm-cityde-akilli-alisveris-aliskanligi-kazandirildi

İnteraktif atölyelerle eğlenceli bir deneyim sunan “Shopkins” dünyasında çocuklar; market görevlisi, manav, fırıncı gibi meslekleri üstlendi. Çocukların gerçek bir müşteri gibi market içerisinde alışveriş deneyimini de yaşadıkları rengarenk “Shopkins” dünyasında çocuklar günlük gıda ve içecekler gibi ihtiyaçları öğrenip, “bilinçli alışveriş yapma” tecrübesi kazandı.

Oyun hamurundan cupcake yapım atölyesinde cupcake yapma keyfini yaşayan çocuklar, cicibici yapım atölyesi’nde ise kendilerine verilen listedeki 5 ürünü alışveriş sepeti havuzunda bulmak için çabaladı.

2014 Uluslararası Gayrimenkul Ödüllerinden (International Property Awards); “en iyi ticari renovasyon ve yeniden geliştirme” ve “en iyi perakende alanı geliştirme” ödülünü almaya hak kazanan Palm City Mersin AVM’nin marka karması arasında;  CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Joker, Flo gibi markalar bulunmakta.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri