Palm City’de annen için bir dilet tut

30 Nisan 2014 Çarşamba

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel düzenlediği etkinlikle çift kişilik Roma tatili kazandırıyor

palm-cityde-annen-icin-bir-dilet-tut

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde bir çifte Roma tatili kazanma fırsatı sunuyor. 7-11 Mayıs günleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde minimum 75 TL değerinde alışveriş yapan ziyaretçiler AVM içerisindeki kurulan “Trevi Aşk Çeşmesi”nden içerisinde bir adet çift kişilik Roma tatilinin de bulunduğu hediyelerden birini kazanma şansı yakalayacak.

Ziyaretçiler, Palm City Mersin Alışveriş Merkezi etkinlik alanına kurulacak olan Roma’dakinin birebir benzeri “Trevi Aşk Çeşmesi”nden olta atarak hediyelerini anında kazanabilecek. Olta ile suyun içindeki kalpleri yakalayıp, kalplerin içinden çıkan Anneler Günü’ne özel hediyeleri kazanacak olan ziyaretçiler arasından bir şanslı çift de Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nden Roma tatili kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri