Palm City’den alışveriş Roma tatili kazandı

13 Mayıs 2014 Salı

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde bir çifte Roma tatili kazandırdı

palm-cityden-alisveris-roma-tatili-kazandi

7-11 Mayıs günleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde minimum 75 TL değerinde alışveriş yapan ziyaretçilerin  AVM içerisindeki kurulan “Trevi Aşk Çeşmesi”nden içerisinde bir adet çift kişilik Roma tatilinin de bulunduğu hediyelerden birini kazanma şansı yakaladığı kampanyada, Ayşegül Tütüncü Roma tatilini kazanan talihli oldu.

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi etkinlik alanına kurulan “Trevi Aşk Çeşmesi”nden olta atarak hediyelerini anında kazanabildiği kampanyaya yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler, Anneler Günü’ne özel  sürpriz hediyeler de kazandı.

Aralarında CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Joker, Flo gibi markaların yer aldığı Palm City Mersin, seçkin marka karmasına 1.127 metrakarelik alanıyla Koton ve 4 bin metrekareye yayılan alanıyla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazası özelliğini taşıyan Decathlon’u da ekledi. Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 2014 yılında 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor.

Gelişmekte olan ülkelerin en başarılı projelerinin aday olarak gösterildiği Cityscape Awards’ta en prestijli projeler arasına girerek perakende (category of retail) dalında finale kalmaya hak kazanan Palm City Mersin, dünya perakende ve eğlence sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan ve Londra’da düzenlenen “8’inci Global RLI Awards” töreni’nde “En İyi AVM” renovasyonu kategorisi’nde “Jüri Özel Ödülü” kazandı, Singapur, Çin ve Kanada gibi pek çok ülkeden katılan uluslararası projeleri geride bıraktı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri