Pandora’nın ışıltısı Türkiye’de yayılıyor

26 Eylül 2014 Cuma

1982 yılında Danimarka’da, yüksek kaliteli, modern ve orijinal mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla dünyanın her yerindeki kadınlarla buluşturmak amacıyla yola çıkan Pandora, Türkiye’de büyümeye devam ediyor

pandoranin-isiltisi-turkiyede-yayiliyor

2014 yılı Ocak ayında Türkiye’de doğrudan yatırım kararı alan dünyaca ünlü mücevher markası Pandora,  Eylül ayında ardı ardına açtığı mağazalarla da Türkiye’de hızlı büyüme sinyalleri verdi.

İstanbul’da Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve Marmara Forum’da mağazaları bulunan Pandora, en yeni mağazalarını birer hafta arayla Özdilek AVM’de ve İstiklal Caddesi’nde açtı.

Boyner Mağazacılık ile de shop-in-shop konseptiyle markayı tutkunlarıyla buluşturan Pandora, İstanbul İstinye Park Boyner ve Ankara’da Panora Boyner ve Ankamall Boyner’den sonra, bu ay İstanbul’da Capitol Boyner ve Mall of Istanbul YKM’de yeni satış noktaları açtı. Ekim ayında ise Brandium Boyner’de yeni satış noktasını hizmete sunacak.

Her biri ayrı hikâyeleri barındıran koleksiyonlarıyla Pandora, Türkiye’de de markanın tutkunları ve moda severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Başta Beyoğlu İstiklal Caddesi mağazası olmakla birlikte sonbaharda açtığı yeni alışveriş duraklarıyla markaya ulaşmak artık daha kolay.

Pandora İzmir’de de var olacak
Pandora, İzmir’deki ilk mağazasını ise Kasım ayında İzmir’in en işlek alışveriş caddesi olan Alsancak’ta açacak. Feminen, romantik tasarıma sahip sembolik mücevherlerini Egeliler ile buluşturan Pandora, aynı zamanda YKM Konak’ta da eşsiz tasımlarını satışa sunacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri