Panorama Cadde Nisan’da açılıyor

10 Şubat 2014 Pazartesi

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yapılan, Zonguldak-Kozlu’da ilk cadde konsept projesi olan “Panorama Cadde”, kapılarını Nisan ayında açacak

panorama-cadde-nisanda-aciliyor

Batı Karadeniz’in yükselen ekonomik ve sosyal yaşam değeri Zonguldak’ta modern bir yaşam merkezini oluşturmak adına projelendirilen Panorama Cadde, başta Zonguldak ve Kozlu’nun en ulaşabilir noktasında yeni ve işlevsel bir yaşam merkezi oluşturacak.

Panorama Cadde, marka değerini yükseltmek ve kalıcı değer yaratmak isteyen tüm firmalara kapılarını açıyor. Son olarak ayakkabı markası Flo ve erkek giyim firması Crispino, Nisan’da açılacak olan Panorama Cadde’de yerlerini aldı.

Panorama Cadde bulunduğu konum itibarıyla ulaşımı kolay ve merkezi bir yerde... Zonguldak merkez ilçesine 4 kilometre, Karadeniz Ereğli ilçesine 32 kilometre (25 dakika), Devrek ve Çaycuma ilçelerine ise yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki Kozlu ilçesinin merkezinde yer alıyor.

Panorama Cadde, 60 bin metrekarelik alanda bin 700 kişilik Aquapark’ı, plajı, yapay göleti, çocuk havuzları oyun alanları ve yiyecek-içecek alanları, buz pateni pisti ve midilli parkıyla bölgenin tek ve en önemli cazibe merkezi olamaya aday.  Panorama Cadde’de 10 bin 500 metrekarelik alana sahip mini Disneyland-Macera Adası’nın yanı sıra oyun havuzlarından oluşan bir eğlence merkezi de oluşturulmuş.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri