Pantene’e tüketicilerden “En İyi Yeni Ürün” ödülü

25 Haziran 2013 Salı

2013 BrandSpark En İyi Yeni Ürün Ödülleri Türkiye Araştırması sonucunda, Saç Bakım (Köpük) kategorisinde yılın en iyi yeni ürünü, Yeni Pantene Spa Etkili Nem Terapisi serisinin Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü seçildi

pantenee-tuketicilerden-en-iyi-yeni-urun-odulu

Dünyada ilk kez 2003 yılında düzenlenen En İyi Yeni Ürün Ödülleri, günümüzde hızlı tüketim ürünleri alanında Kuzey Amerika’nın en prestijli ödül programı kabul ediliyor. Bu yıl ülkemizde ikinci kez yapılan BrandSpark Türkiye Alışveriş Tutum ve Alışkanlıkları Araştırması, yeni ürünler ve inovasyon alanında Türkiye’de yürütülen en kapsamlı çalışma olma özelliği taşıyor.

Araştırma kapsamında 14 binin üzerinde Türk tüketicisi, 74 farklı ürün kategorisinde toplam 113 marka ve 241 ürünü değerlendirdi. Yılın en çok beğenilen yeni Gıda, Temizlik, Ev ve Kişisel Bakım ürünleri yüzde 100 tüketici görüşleri ile belirlenerek diğer tüketicilere tavsiye edildi.

Saç Bakım (Köpük) kategorisinde birinci seçilen Pantene Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü, 24 saat boyunca nemi saçınıza hapsederek sağlıklı görünen yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Yeni Spa Etkili Pantene Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü’nü önce iyice çalkalayın. Sonra avucunuzun içine sıkın ve dağıtın. Saç uçlarına eşit miktarda sürün ve saçlarınızı her zamanki gibi şekillendirin. Her sabah kuru veya ıslak saça uygulayabilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri