Papağan her fuarda yer almak istiyor

05 Haziran 2014 Perşembe

Papağan Kuruyemiş, 2014 yılı içinde özellikle yurt dışı gıda fuarlarına daha fazla katılmayı hedefliyor. Irak ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yapılan fuarlarda yer alan Papağan, önümüzdeki dönemde Fransa’daki gıda fuarına katılacak

papagan-her-fuarda-yer-almak-istiyor

Yurt içinde yaygın bilinirliğe sahip olduklarını ancak ihracat açısından da kendilerini geliştirmek istediklerini belirten Papağan Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Kani Emekçi, “2014 yılı içinde özellikle yurt dışındaki fuarlarda daha fazla yer almak istiyoruz. Papağan markalı ürünlerimizin bulunduğu ülkelerde daha yaygın tüketilmesini sağlamanın yanı sıra yeni ülkelere de kuruyemişlerimizi göndermek istiyoruz” diye konuştu.

Dubai ve Basra’daydı
Geçtiğimiz aylarda Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen, bölgenin en önemli buluşma noktalarından Gulf Food Fuarı’nda stand açan Papağan Kuruyemiş, ardından geçtiğimiz günlerde Irak’ın Basra kentinde yapılan Food Expo Fuarı’na da katıldı.

Paris’te dünyanın en büyük fuarlarından birine katılacak
Firma şimdi, 19-23 Ekim günlerinde Fransa’nın Paris kentinde yapılacak ve dünyanın en büyük gıda organizasyonlarından olan SIAL Fuarı’nda da bulunmayı hedefliyor.

Papağan Kuruyemiş, ürünlerini bugün kendi markasıyla Almanya, İsviçre, İngiltere, İsveç, Avusturya, Fransa, Kanada, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Cezayir, Gürcistan, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan ve Kazakistan’a gönderiyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri