Parçalar Akbatı’da birleşecek

17 Nisan 2015 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenleyeceği etkinlikte dev LEGO modelleriyle çocuklara birbirinden yaratıcı ve eğlenceli bir bayram vaat ediyor

parcalar-akbatida-birlesecek

Akbatı AVYM, 22-23-24-25-26 Nisan günlerinde LEGO® yapım parçalarıyla donanacak. Zemin kat havuz önünde, 5 dev LEGO modelinin yer alacağı etkinlikte LEGO Duplo, LEGO City, LEGO Friends ve LEGO Bionicle eşliğinde çocuklara eğlenceli bir bayram hazırlanıyor.

Hayvan sevgisinin esas alındığı, ormanda hayvan kurtarma ve iyileştirme istasyonu temasının işlendiği LEGO Friends, toplu taşıma kurallarını keyifli bir oyunla aktaran LEGO City, hayvanat bahçesi , ortaçağ ve uçak temalarına yoğunlaşıldığı LEGO Duplo bloklarıyla çocuklara eğlencenin yanı sıra temel kavram bilinci de aşılayan etkinlik herkese açık.

Lego® Bionicle etkinliği Türkiye’de ilk kez Akbatı’da
Yepyeni bir konsept olan LEGO® Bionicle, Akbatı AVYM’nin 23 Nisan etkinliklerinde çocuklarla buluşacak. Ateş, Su, Buz, Orman, Taş ve Toprak efendilerinin kötülere karşı mücadelesini başka bir evrende canlandıran  LEGO Bionicle, çocukların hayal gücünü güçlendiriyor. Akbatı AVYM’nin 23-24-25-26 günlerinde gerçekleştireceği LEGO günleri 12.00-19.00 saatleri arasında, zemin kat havuz önünde olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri