Parex’te önemli oyuncu değişikliği

07 Ekim 2015 Çarşamba

Parex’in Pazarlama Müdürü, hızlı tüketim ürünleri sektörünün tecrübeli isimlerinden Gül Yavuz Eroğlu oldu

parexte-onemli-oyuncu-degisikligi

1972 yılında İskenderun’da doğan Eroğlu, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği’nden mezun oldu, ardından 1996 yılındaİstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik İhtisas Programı’nı bitirdi.

Pazarlama kariyerine Evyap’ta Ürün Müdürüolarak başlayan Eroğlu, 1997-2007 yılları arasında Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’da Marka Müdürü Asistanı, Marka Müdürü ve Ürün Grup Müdürü pozisyonlarında çalışaraktüketim ürünleri grubunda pek çok markayı yönetti. 2009-2012yılları arasında Tariş Zeytin AŞ’de Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştı. Eroğlu son olarak Biota Laboratuarları’nda market ve eczane kanallarından sorumlu Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.

İngilizce bilen Gül Yavuz Eroğlu,  2008 yılından beri bireysel ve kurumsal değişim koçluğu yapmakta ve moda tasarımıyla ilgilenmekte.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri