Parex’ten yeni temizlik hamlesi

12 Mart 2014 Çarşamba

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün yenilikçi markası Parex, temizlik serüvenine Paspas Ailesi ile devam ediyor. Her sapa uyum gösteren akıllı başlığıyla ev ve ofislerde rahatlıkla kullanılan yeni paspaslar, teknoloji ve temizliği bir arada sunuyor

parexten-yeni-temizlik-hamlesi

Evinizin yeni ışıltısı sloganıyla yola çıkan Parex, kadınların hayatını kolaylaştırmaya, yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Parex’in tamamıyla yenilenen Paspas Ailesi, performansı, farklı zeminlere göre geliştirilmiş yenilikçi özelliği, her sapa uyum gösteren fonksiyonelliği ve çarpıcı renkleriyle dikkat çekiyor.

Parex’in Paspas Ailesi, yenilen güçlü yapısıyla en zorlu kirler de bile kusursuz temizlik sağlıyor.  Paspas Ailesi 6 farklı üründen oluşuyor. Parex Standart Paspas, yenilenen güçlü yapısı ile yüksek performansta etkin temizlik sağlıyor. Ultra emiş gücü sayesinde anında kuruluk yaratıyor. Tüm yüzeyler için uygun olan standart paspas ardında tüy, hav ve iz bırakımını önlüyor. Standart Paspas tüm yüzeylerde etkin temizlik sağlarken, Parex Parke Paspas parke gibi hassas yüzeyleri çizmeden mükemmel temizlik sağlıyor.

Parex Extra Power Paspas, kir söken tepecikleri ile zor yüzeylerde oluşan inatçı kirler ve kurumuş lekelerde 3 boyutlu temizlik sağlıyor. Mikrofiber yapısı ile üstün temizleme ve emiş gücüyle zor kirleri ve lekeli yüzeyleri çabucak, zahmetsizce temizliyor. Nano teknolojisi ile üretilen gümüş iyonları sayesinde kötü koku oluşumuna da engel oluyor. Hassas yüzeylerin etkin temizliği için özel olarak tasarlanan Parex Pamuk + Mikrofiber Paspas, yumuşak dokusu ve ekstra emici yapısıyla ıslak zeminleri anında temizliyor ve ardında iz bırakmıyor.

Parex Mikrofiber Havlu Paspas, maksimum emiş gücü sayesinde geniş yüzeylerde hızlı ve ultra temizlik sağlıyor. Daha çok kırıntı ve saç toplama gücüne sahip olan bu ürün mikrofiber dokusu ile hassas yüzeylerde zemini çizmiyor ve zarar vermiyor. Ultra emiş gücü sayesinde yüksek performansa sahip Parex Rengarenk Paspas, anında kuruluk sağlıyor. Evinde renkli bir temizliği tercih edenler için mavi, turuncu ve yeşilden oluşan 3 farklı seçeneği bulunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri