Park Afyon mutlu etmeye devam ediyor

04 Nisan 2016 Pazartesi

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen kampanya kapsamındaki hediyeler, 8 Mart 2016’da yapılan çekiliş sonucu belirlenen sahiplerine teslim edildi

park-afyon-mutlu-etmeye-devam-ediyor

Dünya Kadınlar Günü’nde yapılan çekiliş sonucunda lüks otomobilin sahibi olan Asena Güler Şılak, böyle bir sürprizi hiç beklemediğini, kazandığını duyunca inanamadığını ve çok mutlu olduğunu ifade etti.

11752 numaralı çekiliş kuponu ile otomobili almaya hak kazanan Asena Güler Şılak, otomobilin anahtarını Park Afyon AVM etkinlik alanında, Alışveriş Merkezi Müdürü Kemal Baştürk’ün elinden teslim aldı. Teslim sonrasında konuşan çift, ödülün Asena Güler Şılak’ın doğum günü ve Dünya Kadınlar Günü’nde kendilerinin olmasının çok büyük bir sürpriz olduğunu belirterek, “Normalde arabanın verileceğine inanmıyorduk, yine de şansımızı denemek istedik ve şuan çok mutluyuz. Böyle bir fırsatı sunduğu için Park Afyon AVM’ye çok teşekkür ederiz.”dedi.

Ayrıca ünlü markaların akıllı cep telefonlarını ve tabletlerini kazanan diğer talihlilere de ödülleri, Park Afyon AVM yönetimi tarafından teslim edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri