Park Afyon’da 19 Mayıs coşkusu “Gençlik Konseri”yle yaşandı

23 Mayıs 2016 Pazartesi

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen, birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağanı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında “Gençlik Konseri” düzenlendi

park-afyonda-19-mayis-coskusu-genclik-konseriyle-yasandi

Park Afyon AVM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı “Gençlik Konseri”yle kutladı. AVM’ye gelen tüm ziyaretçiler ve çocuklar ellerinde bayraklarla etkinlik alanında toplandı ve büyük küçük herkes marş ve şarkılarla bu coşkulu konsere eşlik etti.


Bu anlamlı günde, rotasını Afyonkarahisar’dan Nepal’e doğru çizen Şule Özürün Bendler de, saat 19.00’da balonlarla, marşlarla ve alkışlarla kendisine destek veren Afyon halkı tarafından uğurlandı.
Cesareti ile hayranlık uyandıran, kadın farkındalığına ve Türk Kadınının gücüne dikkat çekmek ve aynı zamanda Afyonkarahisar ismini de ön plana çıkarmak isteyen macera tutkunu Bendler, iki ay sürecek seyahati boyunca İran, Pakistan, Hindistan üzerinden Nepal’e ulaşmayı hedefleyerek, 10 bin kilometre motosiklet kullanacak.


Heyecanını 19 Mayıs saat 19.00’da Park Afyon’da dile getiren Şule Bendler, Nepal yolculuğunu 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda zafer ile sonlandırarak, Nepal’i, kültürleri, yol maceralarını da söyleşi ve imza günüyle yine Park Afyon AVM’de anlatmayı planlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri