Park Afyon'da Zahide Yetiş coşkusu

16 Kasım 2015 Pazartesi

Ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş, önceki gün Afyon'nun önde gelen alışveriş merkezi Park Afyon'daydı. Ünlü sunucu Banu Noyan organizasyonuyla Afyonlu sevenleriyle bir araya geldi

park-afyonda-zahide-yetis-coskusu

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Zahide Yetiş, 7 Aralık'ta yeni bir programa başlayacağını söyledi. Esra Erol'un Atv'ye dönmesiyle programı sona eren Yetiş, “Esra'ya küs değilim. Şimdi onunla aynı saatte yayına çıkacağız, rakip olacağız. Esra'yı severim ama televizyon camiasında en çok Müge Anlı'yı severim. Bana da evlilik programı teklifi geldi ama kabul etmedim.” dedi.


Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Yetiş, anne olmak için tedavi gördüğünü belirterek, “Yıllarca insanlar bebek sahibi olsun diye tüp bebek merkezlerine gönderdim. Şimdi ben tedavi oluyorum.” diye konuştu. Kendisini görmeye gelen hamile anne adayına “Benim için dua et senin duaların kabul olur bende bir an önce anne olmak istiyorum.” dedi.


Park Afyon Müdürü Kemal Baştürk “Yeniden Afyon'da ağırlamak üzere.” diyerek, Yetiş'e Afyon'un lezzetlerinden oluşan özel armağanlar hazırlattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri