Park Bornova, Kadınlar Günü’ne güzellik kattı

11 Mart 2014 Salı

Park Bornova Outlet Center, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde 100 kadına güzellik ve kişisel bakım fırsatı sunduğu "Yüzde 100 Park Bornova" adlı etkinlikle ilgi topladı

park-bornova-kadinlar-gunune-guzellik-katti

Park Bornova Outlet Center, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde de kadınladı unutmadı. Dermalin Güzellik Salonları işbirliğinde düzenlenen kampanyada Park Bornova Outlet Center'dan 100 TL'lik alışveriş yapan ilk 100 kadın, Alsancak ve Bornova Dermalin Güzellik Salonları’nda kullanılmak üzere 100 TL'lik hediye çeki kazandı. Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak hediye çekleri ile kadınlar güzellik ve kişisel bakım hizmetlerinden yararlanacak.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe kadınların gösterdiği ilgiye teşekkür etti. Park Bornova ziyaretçilerinin hem alışveriş yaptıklarını hem de kazanmaya devam ettiklerini belirten Öztezel, Park Bornova Outlet Center'da 15 Aralık 2013’ten bu yana süren otomobil kampanyasının sonuna doğru yaklaşıldığını hatırlattı.

Bu etkinlikte de indirimli, keyifli ve hesaplı alışverişin tadını çıkaranların hem kişisel bakım ve güzellik için 100 TL'lik hediye çeki hem de otomobil çekilişine katılma şansı elde ettiklerini belirten Aysel Öztezel, "Ege Bölgesi'nin ilk AVM'si ve ilk outleti Park Bornova her zaman olduğu gibi önümüzdeki günlerde de kazandırmaya devam edecek" dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri