Park Bornova öğretmenleri ağırladı

29 Kasım 2012 Perşembe

Park Bornova öğretmenler arası bowling turnuvasına Baş Öğretmen Atatürk damgasını vurdu

park-bornova-ogretmenleri-agirladi

Park Bornova, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bir dizi etkinlikle kutladı. Sadece öğretmenlere özel kapalı yapılan bowling turnuvasına tüm katılanlar eğlenceli saatler geçirdi. Birincinin bir hafta Bodrum tatili hediyesi kazandığı yarışmada İzmir Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği’ne mensup öğretmenler Park Bornova’nın sürpriz kutlama yemeğiyle de karşılaştı.  Müzik eşliğinde öğretmenlere verilen yemekte, Park Bornova yönetimi tarafından öğretmenler için oluşturulan hediye çekilişi ile herkes birbirinden özel hediyelere kavuştu.

Günün en büyük süprizi ise başöğretmen Atatürk’e benzerliğiyle dikkat çeken Göksel Kaya’nın salona girmesiyle yaşandı. Etkinliğe katılan öğretmenler, Kaya ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Kitap kampanyası amacına ulaştı
Park Bornova’da 17-25 Kasım günleri arasında Çocuk Kitapları ve Dünya Çocuk Hakları Haftası etkinliği çerçevesinde Gündoğdu Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği nin “Evimiz” projesinde yer alan çocuklar için “Her Çocuğun Kitap Okumaya Hakkı Var” adında gerçekleşen bir bağış kampanyası yüzlerce anaokul öğrencilerinin katılımıyla amacına ulaştı.

Arma Kitap Cafe, Arke Kırtasiye, İzmir Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği ve Gündoğdu Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği’nin hafta boyunca yer aldığı ve bağışlanan tüm kitapların, Evimiz Projesi’nin içinde yer alacak kütüphaneyi oluşturduğu bu özel etkinlik sona ererken Park Bornova yönetimi her katılımcı markaya teşekkür etmek için özel bir plaket verdi.

Tüm hafta boyunca sadece çocuklara yönelik özel etkinliklerin yer aldığı Park Bornova’da, birbirinden farklı atölye çalışmalarıyla çocuklar bilgilendi, eğlendi. Tüm çocukların neşe içinde katıldığı kampanya, Park Bornova’nın oluşturduğu  sosyal sorumluluk projelerinin şehrimiz için ne kadar önemli olduğunun da göstergesi oldu.  


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri