Park Bornova Outlet Center'a kurulan Planetarium yoğun ilgi görüyor

16 Ocak 2014 Perşembe

Park Bornova Outlet Center içerisine kurulan Planetarium (Gezegen evi) ziyaretçilerin beğenisini topladı

park-bornova-outlet-centera-kurulan-planetarium-yogun-ilgi-goruyor

Planetarium (Gezegen evi) Park Bornova Outlet Center’da ziyaretçileriyle buluşuyor. Park Bornova Outlet Center Kordinatörü Aysel Öztezel, Planetarium'un 19 Ocak gününe kadar açık olacağını ve çocukların ücretsiz yararlanabileceğini söyledi.

Planetarium'un Doğa Koleji tarafından hazırlandığını ve özel tasarlanmış simülasyon filmlerle gösterim yapıldığını belirten Öztezel, “11 ocakta hizmet vermeye başlayan Planetarium şu ana kadar ziyaretçilerimizin beğenisini topladı. Gezegen evinin tavanına yansıtılan görüntüleri çocuklar izleyerek uzay ortamı yaşama imkânına sahip oldular. Planetaryum uzay boşluğundaki hareketlerin gerçekçi bir şekilde simüle edilmesi ile çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlıyor. Bu sayede çocuklar bilgilenirken anne ve babaları keyifli zaman geçiriyorlar. Çocuklarımızın uzayla ilgili bilgilerini arttırmak ve ona merak uyandırabilmek için yapılan bu faaliyetimizin faydalı olduğunu düşünüyorum” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri