Park Bornova Outlet Center'da yarıyıl coşkusu

22 Ocak 2014 Çarşamba

Park Bornova Outlet Center, yarıyıl tatilinde minikler ve aileleri için birbirinden renkli etkinlikler düzenledi. Yöresel Lezzetler Festivali, Karneni Getir Kitabını Al Kampanyası ve Birlikte Eğleniyoruz Birlikte Yaratıyoruz aktiviteleri küçük ziyaretçileri ve ailelerini bekliyor

park-bornova-outlet-centerda-yariyil-coskusu

Park Bornova Outlet Center'de artık gelenekselleşen yarıyıl tatili şenlikleri bu yıl da dopdolu. 24-26 Ocak günleri arasında düzenlenen Yöresel Lezzetler Festivali Türkiye'nin yedi bölgesinden birbirinden farklı lezzetleri Park Bornova'ya getiriyor.

Yarıyıl tatilinde, 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar karnesini getiren tüm küçük ziyaretçilere okuma sevgisini aşılamak ve başarılarını ödüllendirmek amacıyla Karneni Getir, Kitabını Al Kampanyası ile yüzlerce kitap dağıtılıyor.

Tatil Şenliği 24 Ocak-9 Şubat günleri arasında Cuma, Cumartesi, Pazar günleri Van Gogh güneş çiçekleri ve güneş sistemi mobili yapımı gibi keyifli atölye çalışmaları, yaratıcı dans ve beden perküsyonu ile fen deneyleri gibi çok renkli aktiviteler içeren bir sömestr tatili fırsatı sunuyor.

Minikler tatilin keyfini yaşarken büyükler de yaptıkları her 75 TL'lik alışveriş karşılığında Opel Astra otomobil kazanma şansını elde ediyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri