Park Bornova Outlet Center’in yeni yüzü

07 Eylül 2012 Cuma

Sezonu yeni dekorasyonu ile karşılayan Park Bornova Outlet Center’da “İki Bayram Arası” özel indirim günleri devam ediyor

park-bornova-outlet-centerin-yeni-yuzu

13 Kasım’da 8’inci kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanan Park Bornova Outlet Center, yeni mimari dekorasyonu ile “İki Bayram Arası” özel indirim günleri de ziyaretçilerini bekliyor. Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “Yapının bir kısmında değişiklik yapmak, diğer kısımlarını korumak anlamına gelen renovasyona gitmek Park Bornova Outlet Center için kaçınılmaz bir durum olmuştu” dedi.

Ziyaretçilerinin daha rahat ve konforlu bir ortamda alışveriş keyfini yaşamaları için yapılan düzenlemelerle AVM’nin yenilendiğin anlatan Öztezel, sözlerini şöyle sürdürdü: “AVM’ler adeta canlı birer organizma oldukları için; günümüz şartlarına ayak uydurmak zorundadırlar. Park Bornova Outlet Center’de yapılması planlanan, değişiklikler ve yenilikler öncelikle yer kaplamaların eskimesinden dolayı bir zaruretle gündemimize geldi. Bu planlamamızın içeriğinde yer kaplama malzemelerinin değişimi, yeni stant ve kiosk alanlarının belirlenmesi ve disipline edilmesi, çeşitli aktivitelerimizin yapılacağı platformun oluşturulması en önemlisi olan koridorlarımızı ikiye bölen orta alan havuzumun daha şık ve ferah bir görünüme kavuşturulmasıdır.”

Bakım ve yenileşme çalışmalarının AVM’nin kapalı olduğu saatlerde ve özel önlemler alınarak yapıldığını ziyaretçilerin ve mağazaların bundan etkilenmemesi için titizlik gösterdiklerini anlatan Öztezel, özellikle orta alanın daha geniş bir forma kavuştuğunu dile getirdi.

Yeni iç dekorasyonuyla sezona “merhaba” diyen Park Bornova Outlet Center’in yeni yüzünün ziyaretçileri tarafından da beğeni toplayacağını umut ettiklerini dile getiren Öztezel, “Daha konforlu, daha modern ve içaçıcı görünümün, daha güzel bir görüntü ve huzurlu bir mimari ortamın Park Bornova’daki markalarımızın da daha keyifli hizmet verecekleri ortam oluşturacağına inanıyoruz” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri