Park Bornova talihlisi belli oldu

16 Ekim 2014 Perşembe

Park Bornova Outlet Center otomobil çekiliş kampanyası talihlisi Aşçı Ali Gülcür, Ford Focus otomobilini ailesi ile birlikte Genel Koordinatör Aysel Öztezel'den teslim aldı

park-bornova-talihlisi-belli-oldu

Park Bornova Outlet Center'de 20 Haziran- 20 Eylül günleri arasında düzenlenen Ford Focus otomobil çekiliş kampanyasının talihlisi 40 yaşındaki Aşçı Ali Gülcür, eşi Emel, çocukları Bensu ve Mert Gülcür ve kayın validesi Fatma Özçelik ile birlikte anahtarını teslim alarak otomobiline kavuştu. Oğlu Mert için aldıkları bayramlık giysinin fişleri ile kampanyaya katıldığını anlatan Ali Gülcür, “Alışverişe geldiğimizde eşim, kızım ve oğlum için giysi satın aldık. Mert için satın aldığımız bayramlık bize uğur getirdi. Otomobili teslim almaya gelirken de bu uğurlu giysiyi giymeyi tercih etti” dedi.

İlk kez böylesine güzel bir şans elde ettiklerini anlatan Ali ve Emel Gülcür, yaşadıkları mutluluğu anlattı. Emel Gülcür, otomobilin renk ve modelini çok beğendiğini ve “Keşke bize çıksa” şeklinde sohbet ettiklerini anlatarak, “Açıkçası bu tür kampanyaların doğruluk ve ciddiyeti ile ilgili şüphelerim vardı ancak bizzat gördüm ki, son derece ciddi ve güzel bir çekilişle şans bu defa bize güldü” diye konuştu.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, Park Bornova Outlet Center'in 10'uncu kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanırken 10 yılda 10 şanslı ziyaretçiyi otomobil sahibi yaptıklarını anlattı. Ege’nin ilk AVM’si ve ilk outleti olan Park Bornova'nın outlet fiyatları yanında cazip indirimler ve kampanyalarla ziyaretçilerine gerçek outlet keyfini yaşatmayı misyon edindiğini anlatarak, “10 yıldır bizimle birlikte yürüyen ziyaretçilerimize teşekkür etmeyi bu tür kampanya ve etkinliklerle sürdürüyoruz. Park Bornova her zaman kazandırmaya devam edecek” dedi.

Otomobilin anahtarını Aysel Öztezel’den alan Ali Gülcür ve ailesi de ziyaretçilerin alkışları arasında AVM'den otomobilleriyle ayrıldı.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri