Park Bornova talihlisi belli oldu

01 Ağustos 2016 Pazartesi

73 bin 982 iştirakçi arasında yapılan çekilişle bir nakliye firmasında çalışan Bornovalı Ömer Karakuş otomobilin talihlisi oldu

park-bornova-talihlisi-belli-oldu

Park Bornova Outlet Center'de 20 Nisan-20 Temmuz günleri arasında düzenlenen Ford Focus otomobil çekiliş kampanyası çekilişinde Bornovalı 66 yaşındaki nakliye firması çalışanı Ömer Karakuş, otomobilin talihlisi oldu.


Park Bornova Outlet Center orta alanında düzenlenen otomobil çekilişi Milli Piyango, Noter ve ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan çekilişle Ömer Karakuş asil talihli olarak belirlenirken Aydın Ağaçdelen yedek talihli olarak belirlendi.


Çekiliş sonucunu Ömer Karakuş'a telefonla bildiren Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, talihliyi kutladı. 66 yaşında bir nakliye firmasında baş şoför olarak çalışan Ömer Karakuş, yasal işlemlerini tamamlayarak otomobilini teslim alacak.


Park Bornova Outlet Center'de gelenekselleşen otomobil çekiliş kampanyası boyunca gün içinde 75 TL'lik her alışverişlerinde şans kuponu kazanan 73 bin 982 iştirakçiye teşekkür eden Aysel Öztezel, şöyle konuştu: “Artık gelenekselleşen otomobil kampanyalarımızdan biri daha tamamladık. Bugüne kadar 14 otomobil talihlilerimize armağan edildi. Önümüzdeki günlerde yeni kampanyalarımızda yine İzmirlilerle birlikte olacağız. Tüm iştirakçilerimize kampanyaya gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Gerçek outletin Ege Bölgesi'ndeki ilk merkezi ve ilk AVM'si olarak alışverişleri indirimli kampanyalar yanı sıra otomobil hediyesi ile taçlandırmaya devam edeceğiz.” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri