Park Bornova talihlisini seçti

03 Ağustos 2012 Cuma

20 Nisan’da başlayan ve 15 Temmuz’a kadar süren kampanyada günde toplam 100 TL’lik alişveriş yapan 29 bin 481 iştirakçi arasında yapılan çekiliş sonucu Kemalpaşalı Erkan Yılmaz, otomobilin talihlisi oldu

park-bornova-talihlisini-secti

Park Bornova Outlet Center’ın 7'nci kuruluş yıldönümünde 7'inci talihli otomobil sahibi oldu. 29 bin 481 iştirakçi arasında yapılan çekiliş sonucunda, Kemalpaşalı Erkan Yılmaz, otomobilin talihlisi oldu. Gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından Chvevrolet Cruze Sedan otomobil talihliye törenle teslim edilecek.

Park Bornova Outlet Center’ın 7’inci kuruluş yıldönümü armağanlarından biri olan ve 15 Temmuz’a kadar süren Cheverolet Cruze Sedan otomobil kampanyasına gün içinde toplam her 100 TL’lik alışverişlerine bir adet şans kuponu kazanma hakkı elde eden ziyaretçiler katıldı. Ziyaretçiler, Noter ve Milli Piyango huzurunda yapılan çekilişle, 2012 model Chevrolet Cruze Sedan otomobil, talihlisini buldu.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “Park Bornova’nın hediye ve otomobil kampanyaları artık gelenekselleşti. Ziyaretçilerimizi alışverişleri sonrası ödüllendirmek hem bizim hem onların çok sevdiği bir etkinlik haline geldi” dedi. Öztezel, “7’nci kuruluş yıldönümümüzde ikinci kez otomobil kampanyası düzenledik. Katılımın böylesine yüksek olması ve ziyaretçilyerimizin gösterdiği ilgi bizi çok sevindirdi. 9 Eylül’de başlayıp Aralık ayına kadar süren geçen otomobil kampanyamızda da bir adet Chevrolet Cruze’u İzmirli itfaiye çavuşu Haluk Çetinkaya kazanmıştı” diye konuştu.

Öztezel, telefonla ulaştığı 2 çocuk babası, demir ticareti ile uğraşan 31 yaşındaki Erkan Yılmaz'a müjdeyi verdi. Yılmaz, ruhsat ve plaka işlemlerinin tamamlayarak otomobilinin anahtarlarını teslim alacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri