Park Bornova'da 75 TL’ye otomobil kazanma şansı

28 Nisan 2015 Salı

20 Temmuz’a kadar günde toplam 75 TL'lik alışveriş yapan Park Bornova ziyaretçileri, yeni Ford Focus otomobil kazanma şansı elde ediyor

park-bornovada-75-tlye-otomobil-kazanma-sansi

Park Bornova Outlet Center, ilkbahar- yaz alışverişlerini  yeni Ford Focus otomobil kazanma şansı ile renklendiriyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile düzenlenen kampanyada günde 75 TL'lik alışveriş yapan Park Bornova ziyaretçileri, kampanya noktasından alacakları katılım kuponu ile çekilişe katılma şansı elde ediyor.

Park Bornova Outlet Center 11'inci otomobilini talihlisine kazandırmaya hazırlanıyor. 20 Temmuz’a kadar sürecek otomobil çekiliş kampanyası sonunda, 25 Temmuz günü yapılacak çekilişle yeni Ford Focus Otomobil talihlisini bulacak.

Artık gelenekselleşen otomobil kampanyalarından birini daha başlatmaktan mutlu olduklarını dile getiren Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, indirimli ve keyifli alışverişin tadını çıkaran Park Bornova Outlet Center ziyaretçilerini eni  Ford  Focus  otomobil  çekiliş  kampanyasına katılmaya davet etti. Aysel Öztezel, “Bu yıl 11’inci kez düzenlediğimiz otomobil  kampanyasına gün içinde toplam 75 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerimiz  bir şans kuponu elde edecek. Daha çok alışveriş yapanlar ise şansını artıracak İlkbahar ve Yaz alışverişlerinde, gerçek outlet fiyatları ile keyifli ve hesaplı alışverişi tercih edenlere bir de Yeni Ford Focus otomobil kazanma şansını sunuyoruz.” dedi. Bir önceki otomobil kampanyasında da Ford Focus otomobilin sahibine ulaştığını belirten Öztezel, geçen kampanyaya 55 binin üzerinde katılım olduğuna dikkati çekerek, tüm İzmirlileri kampanyaya katılmaya davet etti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri