Park Bornova’da çocuk etkinlikleri başlıyor

17 Eylül 2014 Çarşamba

Park Bornova’da çocuklara özel her hafta sonu 16.00-18.00 saatleri arasında düzenlenen etkinliklerle minikler hem eğlenecek hem öğrenecek. Uzman eğitmenler gözetiminde birbirinden renkli etkinlikler ve atölyeler çocukları bekliyor

park-bornovada-cocuk-etkinlikleri-basliyor
Park Bornova Outlet Center, 2014-2015 öğretim yılına başlayan minikler için bu yıl da uzman eğitmenler eşliğinde cumartesi-pazar günleri renkli etkinlikler ve atölyeler düzenliyor. Minikler bu yıl da hem eğlenecek hem öğrenecek.
 
Miniklerin dünyasına renk katarken, eğlenerek öğrenmelerine olanak sağlayan etkinliklerde ailelerin de alışverişlerini yaparak outlet fiyatlarının tadını çıkarmasına olanak tanıyan Park Bornova outlet Center'de etkinlikler cumartesi ve pazar günleri saat 16.00-18.00 arasında düzenleniyor.
 
Etkinlikler 13 Eylül Cumartesi günü kitap ayracı yapım atölyesi ile başladı. 14 Eylül Pazar günü ise kalemlik yapım atölyesi yer aldı. 20 Eylül Cumartesi günü pipet ve mandaldan kelebek yapım atölyesi, 21 Eylül Pazar günü tırtıl yapım atölyesi, 27 Eylül Cumartesi kalpten kelebek yapım atölyesi, 28 Eylül Pazar günü ise plastik tabaktan saat yapım atölyesi etkinlikleri yer alıyor. 
 
Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, anaokulu ve ilköğretim birinci kademe çocuklarına yönelik etkinliklerin uzman eğitmenler tarafından verildiğini belirtti. Öztezel, “Tüm İzmirli aileleri ve çocuklarını etkinliklerimize davet ediyoruz. Çocuklu ailelerin tercihi olan Park Bornova Outlet Center'e gelen ziyaretçilerimize yine farklı hem eğitici hem eğlendirici etkinlikler düzenledik. yıl boyunca etkinliklerimiz çeşitli sürprizler, yarışmalar ve oyunlarla renklenecek” dedi.

Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri