Park Bornova’da ramazan coşkusu

10 Temmuz 2013 Çarşamba

Geleneksel ramazan ve bayram etkinlikleri, alışverişin yanı sıra Chevrolet Aveo kazanma şansı ile Park Bornova Outlet Center'da

park-bornovada-ramazan-coskusu

Park Bornova Outlet Center, keyifli ve coşkulu bir ramazan güzelliği yaşama fırsatı sunuyor. Saat 20.00'de başlayacak olan ramazan etkinlikleri çerçevesinde Sahra ile Fasıl keyfi; 14 Temmuz, 28 Temmuz ve 6 Ağustos günleri Park Bornova Outlet Center ziyaretçilerini bekliyor.

21 Temmuz'da geleneksel ramazan renklerinden biri olan Aşuk ile Maşuk gösterisi yer alıyor. 4 Ağustos Pazar günü ise yine saat 20.00'de Kukla Tiyatrosu her yaştan izleyiciyi bekliyor.

Bayram etkinlikleri
Park Bornova Outlet Center Ramazan Bayramı etkinliklerini de hazırladı. Bayramın ikinci günü 9 Ağustos Cuma saat 16.00'da Orta Oyunu, bayramın üçüncü günü 11 Ağustos saat 16.00'da ise geleneksel gölge oyunu Hacivat ve Karagöz, bayramın son günü saat 16.00'da ise Aşuk ile Maşuk göstesiri yer alıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri