Park Bornova’da yöresel lezzetler ve yarıyıl keyfi

28 Ocak 2014 Salı

Türkiye’nin lezzetleri ve renkleri Park Bornova Outlet Center’da buluştu. Ayrıca karnesini getiren öğrenciler tatil kitabını alıyor. Minikler atölyelerde eğlenerek öğreniyor

park-bornovada-yoresel-lezzetler-ve-yariyil-keyfi

Park Bornova Outlet Center'da yarıyıl tatili dolayısıyla düzenlenen etkinlikler büyük ilgi görüyor. Park Bornova Outlet Center'da 24, 25, 26 Ocak günleri arasında yarıyıl tatiline özel yapılan etkinlikte, Trabzon, Balıkesir, Gümüşhane, Merzifon, Malatya, Kayseri, Aydın, Antakya, Diyarbakır, Siirt gibi lezzetleri ile ün salmış illerin gıda ürünleri stantları ile yer aldı. Organizasyonda ürün tadımları ve satışı yapılırken Sokak Sanatçıları Atölyesi’nin Uzun Bacaklı Tavşanları özel bir gösteri sundu. Üç gün boyunca Ayışığı Şovu ile DJ Emrah çocuklara özel yarışmalar düzenledi. Palyaçolarla yüz boyama, yarışmalar ve müzik ziyafeti ile yarıyıl tatilini karşıladı.

Türkiye’nin lezzetli ürünleri ile ön plana çıkmış 13 ilin stantları ile katıldığı etkinlikte AVM ziyaretçilerine doğal ve geleneksel gıdalarla sağlıklı yaşamın gereklerinin sağlanabileceği mesajı verildi.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, sağlıklı yaşamın önemine işaret ederek doğal ve geleneksel ürünlerin dengeli ve sağlıklı beslenmenin vazgeçilmezi olduğunu belirterek, “Park Bornova Outlet Center olarak Türkiye'nin lezzetleri ve renklerini ziyaretçilerimize sunduğumuz bu etkinliğe ziyaretçilerimizin gösterdiği ilgiye teşekkür ediyoruz” dedi.

Tatil şenliği
Park Bornova Outlet Center’ın gelenekselleşen tatil şenliği kapsamında “Karneni getir, kitabını al” kampanyası sürüyor. İlköğretim 1-8’inci sınıfları arasındaki çocuklar Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı tatil kitaplarına kavuşuyor. Cuma, cumartesi ve pazar günleri ise eğitmenler eşliğinde atölye çalışmalarında eğlenerek öğrenen minikler el becerilerini geliştiriyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri