Park Bornova’dan otomobil kampanyası

25 Haziran 2013 Salı

Park Bornova Outlet Center'dan 20 Haziran-20 Eylül günleri arasında 100 TL'lik alışveriş yapanlar Chevrolet Aveo kazanma şansına ulaşıyor. Chevrolet Aveo otomobil kampanyası çekilişi 5 Ekim'de yapılacak

park-bornovadan-otomobil-kampanyasi

Park Bornova Outlet Center'de gelenekselleşen otomobil kampanyalarından biri daha 20 Haziran-20 Eylül günleri arasında gerçekleştiriliyor. Park Bornova Outlet Center'de outlet fiyatları ve yaz indirimleri Chevrolet Aveo ile taçlanıyor.

20 Haziran-20 Eylül günleri arasında Milli Piyango İdaresi izni ile düzenlenen otomobil çekilişi kampanyasına katılmak için Park Bornova Outlet Center'da aynı gün içinde toplam 100 TL'lik alışveriş yapanlar çekilişe katılma şansı elde ediyor.

Otomobil çekiliş kampanyalarının Park Bornova Outlet Center'de geleneksel hale geldiğini ifade eden Genel Koordinatör Aysel Öztezel, şöyle konuştu: “Hediye ve otomobil çekiliş kampanyalarımıza Park Bornova Outlet Center ziyaretçileri büyük ilgi gösteriyor ve biz de onları memnun etmek için her yıl mutlaka bir kampanya düzenliyoruz. Daha önceki kampanyalarımızda Park Bornova Outlet Center'dan alışveriş yapan 7 talihlimiz otomobiline kavuştu. Bu yıl 8'inci kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz ve 8'inci otomobilimizi de hediye edeceğiz. Ege Bölgesi'nin ilk alışveriş merkezi ve ilk outlet center’ı olarak hem outlet fırsatlarını hem yaz indirimlerini hem de otomobil kazanma şansını sunmaktan mutluyuz. Tüm Egelileri Park Bornova Outlet Center'a bekliyoruz.”


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri