Park Bornova’nın Opel talihlisi belli oldu

25 Mart 2014 Salı

Milli Piyango İdaresi, noter ve ziyaretçilerin huzurunda gerçekleştirilen Park Bornova Outlet Center'ın 9'uncu otomobil çekilişinde Mehmet Yeğen Opel Astra Sedan’ın sahibi oldu

park-bornovanin-opel-talihlisi-belli-oldu

Park Bornova tarafından 15 Aralık 2013 ile 15 Mart 2014 tarihleri arasında gün içinde toplam 75 TL'lik alışveriş yapanların şans kuponu alabildiği kampanyaya 58 bin 133 katıldı. Park Bornova Outlet Center’da düzenlenen çekilişe AVM ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi. Noter ve Milli Piyango huzurunda yapılan çekilişi Radyo Pause canlı yayınladı. Yarışmalar ve sürpriz hediyelerle renklenen çekilişte İzmir Bayraklı'da oturan evli ve iki çocuk babası Mehmet Yeğen 40242 numaralı şans kuponunu ile Opel Astra Sedan’ın sahibi oldu.

Çekiliş sırasında telefonla bağlantı yapılan talihli, hayatında ilk kez böyle bir şans elde ettiğini belirterek, kışlık alışverişlerini yaparken otomobil kazanmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek teşekkür etti.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, Ege Bölgesi'nin ilk AVM'si ve ilk outleti Park Bornova'nın dokuzuncu kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen kampanyaya gösterilen yoğun ilgiye teşekkür etti. Öztezel, “Kampanyamızla gerçek outlet fiyatları ile alışveriş eden Egeliler, Opel Astra kazanma şansına da sahip oldu. Park Bornova her zaman kazandırmaya devam ediyor. Otomobil çekiliş kampanyalarımız ise artık geleneksel hale geldi, biz de bu kampanyaları düzenlemekten mutluluk duyuyoruz” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri