Park Sohbetleri'nin 'Prenses' Konuğu

12 Eylül 2008 Cuma

CarrefourSA Maltepe Park AVMde her hafta salı günleri gerçekleşen Park Sohbetlerinin bu haftaki konukları Prenses Perfinya dizisinin oyuncuları oldu.

park-sohbetlerinin-prenses-konugu
Alışveriş merkezindeki çocukların yoğun ilgisi karşısında zor anlar yaşayan oyuncular, kısa sürede çocuklar tarafından bu kadar çok sevilmenin kendilerini çok mutlu ettiğini söylediler. CarrefourSA Maltepe Park Alışverişi'nde gerçekleşen Park Sohbetlerinin bu haftaki konukları olan Prenses Perfinya dizisinin başrol oyuncuları Aliona Bozbey, Necmi Yapıcı ve Tevfik İnceoğlu alışveriş merkezi ziyaretçileri ile buluşarak önce sohbet ettiler ardından imza dağıttılar. İmza dağıtımı sırasında çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan oyuncular, kimi zaman zor anlar yaşamış olsalar da ne kadar mutlu olduklarını dile getirdiler.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri