Paşabahçe Bağdat Caddesi’ni çok sevdi

19 Haziran 2015 Cuma

Paşabahçe Mağazaları, İstanbul Bağdat Caddesi’nde 450 metrekarelik alana sahip olan ikinci mağazasını hizmete açtı. Paşabahçe Mağazaları, Caddebostan mağazasında bardaklardan servis ürünlerine, ev aksesuarlarından porselene kadar yaklaşık 4 bin ürün çeşidini müşterilerinin beğenisine sunuyor

pasabahce-bagdat-caddesini-cok-sevdi

Geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyimiyle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Caddebostan’da yeni mağazasını faaliyete geçirdi. Bu açılışla birlikte Bağdat Caddesi’ndeki mağaza sayısını ikiye çıkartan Paşabahçe Mağazaları, Caddebostan Mağazası’nda ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürüne yer veriyor.

Toplam 450 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe’nin global yeni tasarım markası Nude’un özgün ve modern çizgisini yansıtan ürünleri de Caddebostan mağazasında yer almaktadır.

Paşabahçe Caddebostan Mağazası’nın ‘Butik’ bölümünde ise Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri