Paşabahçe Mağazaları’ndan Pera Müzesi’ne özel koleksiyon

04 Şubat 2016 Perşembe

Paşabahçe Mağazaları, 10’uncu yılını kutlayan Pera Müzesi’ne özel ürünler üretti

pasabahce-magazalarindan-pera-muzesine-ozel-koleksiyon

Özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumda olan Paşabahçe Mağazaları, Pera Müzesi’nin 10’uncu yılına özel 6 ürüne imzasını attı. Kuruluşundan günümüze gerçekleştirdiği etkinliklerle Türkiye’nin en nitelikli, öncü ve sevilen müzelerinden biri haline gelen Pera Müzesi, bu yıl 10’uncu yılına özel koleksiyonu için Paşabahçe Mağazaları’nı tercih etti.


Ortak teması Pera Müzesi’nde sergilenen tablolar ve seramik desenleri olan Pera, 6 kalem üründen oluşuyor. Bir adet bardakaltlığı, 2 adet kâğıt ağırlığı ve 3 el aynasından oluşan ürünler Paşabahçe Mağazaları’nda ve Pera Müzesi’nde satışa sunulacak. Ürünler arasında Kütahya seramiklerinin desenlerinden oluşan ay yıldızlı kupalar, 2’li kahve fincanı setleri, dekoratif kutu, yazı seti ve eskiz defterleri de bulunuyor. Sadece müzeye özel olarak tasarlanan ve satışı planlanmayan 4 ürün daha koleksiyona ilave edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri