Paşabahçe’den zincire yeni halka

24 Haziran 2015 Çarşamba

Mağazalar zincirine her geçen gün bir yenisini ekleyen Paşabahçe Mağazaları, son mağazasını İzmit Symbol Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı

pasabahceden-zincire-yeni-halka

Ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Paşabahçe Mağazaları, yeni mağazasını İzmit Symbol Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirdi. Müşterilerine keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürüne yer veriyor.

Toplamda 400 metrekareyi aşan bir alana sahip olan yeni mağazada, Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor. Paşabahçe’nin global yeni tasarım markası Nude’un özgün ve modern çizgisini yansıtan ürünleri de mağazada yer alıyor.

Symbol AVM Paşabahçe Mağazaları’nın ‘Butik’ bölümünde Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ da bulunuyor.

Bu yılsonuna kadar 52 mağazaya ulaşacak
Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, mağazalaşma atağını 2015 yılında da sürdürdüklerini belirterek, “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hem yurt dışında hem de yurt içinde yatırımlarımız devam ediyor. Yurt dışındaki ilk mağazamızı Nisan ayında tasarım ve modanın şehri olarak bilinen İtalya’nın Milano kentinde açtık. Şimdi de İzmit’teki mağazamızı faaliyete geçiriyoruz. İzmit’te müşteri kitlemiz oldukça yoğun, Paşabahçe Mağazaları olarak benzersiz alışveriş keyfini ve deneyimini kendilerine yakın olarak sunmak istedik.” dedi.

Bu yılsonuna kadar 3 yeni mağaza daha açmayı planladıklarına dikkat çeken Tokel “Böylece yıl sonunda 52 mağazaya ulaşacağız. Ayrıca var olan mağazalarımızda yenileme çalışmalarını da sürdürüyoruz. Amacımız daha çok noktada seçkin ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri