Paşabahçe’nin ilk yurtdışı mağazası açıldı

17 Nisan 2015 Cuma

Paşabahçe Mağazaları, uluslararası pazarlara açılarak büyüme hedefi doğrultusunda ilk yurtdışı mağazasını tasarım ve modanın şehri Milano’da hizmete açtı

pasabahcenin-ilk-yurtdisi-magazasi-acildi

Perakende zinciri Paşabahçe Mağazaları’nın yurtdışındaki ilk mağazası, tasarım ve modanın şehri olarak bilinen İtalya’nın Milano kentinde açıldı. Versace, Gucci, Hermes, Louis Vuitton, Armani gibi dünyanın en ünlü markaların bulunduğu bölgede yer alan Paşabahçe Mağazaları’nın sadece İtalyanlardan değil,  bugün Avrupa’nın en önemli ve en hızlı gelişen turizm destinasyonlarından biri konumundaki Milano’da turistlerden de büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, Milano mağazasıyla uluslararası büyüme hedefleri çerçevesinde ilk adımı attıklarını belirterek, “Önümüzdeki dönemde hem Avrupa hem de diğer coğrafyalardaki fırsatları değerlendirerek yurtdışı operasyonumuzu genişletmeyi amaçlıyoruz. 2015, Milano’daki mağazamızın performansını görme ve bundan sonraki yurtdışı rotamızı netleştirmek adına önemli bir yıl olacak. Avrupa, Rusya ve Körfez ülkeleri ilgimizi çekiyor. Milano’dan sonra İtalya’nın başka bir lokasyonunda mağaza açabileceğimiz gibi Avrupa’nın bir başka ülkesinde veya sosyo-ekonomik gelişmelere bağlı olarak Rusya veya Körfez Bölgesi’nde de mağaza açabiliriz.” dedi.

Paşabahçe markasını Milano’da da başarıyla temsil edeceklerine yürekten inandıklarını ifade eden Tokel, Milano mağazasının, bundan sonraki global mağazacılık planlarının ilk aşaması olması nedeniyle büyük önem taşıdığını kaydetti. İhtiyaçları karşılamak ve hayatın her alanında farklılık yaratmak için tasarladıkları ürünleri müşterilerinin beğenisine sunduklarını belirten Tokel, “Yaklaşık 500 metrekare alana sahip olan Milano’daki mağazada ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle 2 bini aşkın ürün yer alıyor. Türkiye’de olduğu gibi Milano’da da müşterilerimize benzersiz alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak için hiç durmandan çalışıyoruz.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri