Pascal Nouma & Kadir Çöpdemir 212 İstanbul Power Outlet'teydi

17 Şubat 2014 Pazartesi

Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından Pascal Nouma ve radyocu Kadir Çöpdemir, ilk kez aynı sahnede 212 İstanbul Power Outlet’te buluştu

pascal-nouma-kadir-copdemir-212-istanbul-power-outletteydi

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen ve sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet, sahne ve televizyonların sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ederek yine bir ilki gerçekleştirdi.

Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından Pascal Nouma ve Türkiye’nin en başarılı radyocularından Kadir Çöpdemir ilk defa aynı sahnede 212 İstanbul Power Outlet’te buluşarak bir ilke imza attı.

Basının ve ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği, Metro FM’nin Aragaz programının sunucuları Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, kahkaha dolu sohbetleri ile 212 İstanbul Power Outlet’te sevenleri ile bir araya gelerek, imza dağıttı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri