Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, “Ara Gaz”ı ANKAmall’da verdi

01 Haziran 2015 Pazartesi

ANKAmall, yenilenme ile birlikte daha da zenginleşen aktiviteleri kapsamında yer alan ünlü buluşmalarında bu kez Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’i ağırladı

pascal-nouma-ve-kadir-copdemir-ara-gazi-ankamallda-verdi

Birlikte sundukları “Ara Gaz” programı yoğun ilgi gören Pascal Nouma-Kadir Çöpdemir ikilisi ANKAmall’da büyük bir kalabalık ile karşılandı. Sevenleri ile sohbet eden ve imza dağıtan ikili sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. İmza alabilmek ve fotoğraf çektirmek için uzayan kuyrukta uzun süre bekleyen Ankaralıları gören ikili, gördükleri büyük ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Pascal Nouma, Dominik’ten geldikten sonra Türkiye’nin önemli radyocularından usta programcı Kadir Çöpdemir ile birlikte sunduğu radyo programı sonrasında yeni bir ikili doğuyor yorumlarına neden olmuştu.

Dinlenme rekorları kıran radyo programının Ankaralılar tarafından da çok sevildiğini gören ikili program sonrasında Ankara’ya birlikte ilk kez geldiklerini ifade etti. Kadir Çöpdemir ise ablasının Ankara’da olması sebebiyle sık sık geldiğini ama ANKAmall’da karşılaştıkları ilgiden çok mutlu olduklarını belirtti. İkili, sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdiği hayranlarına ANKAmall Cinemaximum bileti hediye etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri