Pelican Mall, Perakende.org kurumsal üyeliğini yeniledi

11 Haziran 2013 Salı

Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı Perakende.org Ailesi, güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi de girdi

pelican-mall-perakendeorg-kurumsal-uyeligini-yeniledi

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi de girdi. İnşaat sektörüne yıllarını vermiş üç köklü kuruluş olan Kameroğlu İnşaat, Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat’ın ortak projesi olarak hayata geçirilen Pelican Mall, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

Avcılar ve çevre bölgelerde yaşayanlara farklı bir dünya sunarak, A'dan Z'ye tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek amacıyla 2010 yılında açılan Pelican Mall, İstanbul’un en kalabalık ve yoğun aksı olarak kabul edilen E-5 karayolu üzerinde bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olma özelliğini korumaya devam ediyor.

Pelican Mall, sahip olduğu marka karması, hipermarket zinciri, teknoloji marketi, sinema salonları, sosyal alanları, çocuklara yönelik zengin aktivite merkezleri, buz pisti ve popüler markaları ile bölgenin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Pelican Mall, içinde yer alan markaların yanı sıra gün ışığından yüksek derecede faydalanılabilen atrium'u, özel peyzaj çalışmaları, süs havuzları, eğlence üniteleri ile bir alışveriş merkezine değer katan ön plana yaşam ögelerini, mimari özellikleri ile de ön plana çıkıyor.

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan ve konstrüksiyon ağırlıklı bir yapıya sahip olan Pelican Mall, 4 katta ortalama 100 mağazası ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. 4 bin metrekare alan üzerinde kurulu Carrefour hipermarket, 7 salondan oluşan Cinema Pink, Vatan Bilgisayar, Buz Pisti, Bowling ve çocuk oyun alanları ile çevre semtler için tartışmasız bir çekim gücüne sahip olan Pelican Mall, gün boyu güneş ışığından faydalanabilen mimarisi ile ziyaretçilerine ferah ve güvenli bir alışveriş ortamı sağlıyor.

Pelican Mall, Avcılar'da yaşayan 500 bin nüfusun yanısıra, 17bin öğrencinin eğitimini devam ettirdiği İstanbul Üniversitesi’ne olan yakınlığı ile Avcılar ve çevresinin sosyalleşmesine de katkı sağlıyor. AVM yönetimi ile sektöre farklı bir bakış açısı ve yönetim tarzı getiren Pelican Mall, temizlik, güvenlik, müşteri ilişkileri, danışma, müşteri servisleri gibi hizmetleri de kendi bünyesinde görev yapan sabit ekipler ile gerçekleştirirken, hizmet kalitesini her geçen gün daha ileri seviyelere taşımayı hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri