Pendik Park Outlet Center Açılıyor

27 Mart 2008 Perşembe

Hesaplı ve kaliteli alışverişin yeni adresi sloganıyla yola çıkan Pendik Park Center, yoğun bir nüfusa sahip Pendik ilçesindeki ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

pendik-park-outlet-center-aciliyor
MallArt Alışveriş Merkezleri Danışmanlık şirketi, Esenler Espri Outlet Center ve Elazığ Misland Alışveriş Merkezi projelerinin yönetim danışmanlığından sonra, Pendik Park Alışveriş Merkezinin kiralama danışmanlığını üstlendi.2007 yılında Engin Yıldırım tarafından kurulan alışveriş merkezleri danışmanlık şirketi MallArt, sektöre hızlı bir başlangıç yaptı. MallArt Danışmanlık; Esenler Espri Outlet Center, Elazığ Misland Alışveriş Merkezi ve Adapazarı Ada Parkın ardından Pendik Park Outlet Center ile çalışmaya başladı.Pendik Park Outlet Center, Pendikin merkezinde minibüs ve otobüs durakları ile tren istasyonunun kesiştiği stratejik bir noktada yer alıyor. MallArt Danışmanlık Eylül 2008de kapılarını açmaya hazırlanan; 10 bin metrekare kiralanabilir alana ve 15.000 m2 arazi üzerine kurulmuş projeye kiralama ve yönetim danışmanlık hizmetleri veriyor.Hesaplı ve kaliteli alışverişin yeni adresi sloganıyla yola çıkan Pendik Park Center, yoğun bir nüfusa sahip Pendik ilçesindeki ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Perakendeciler tarafından yoğun ilgi gösterilen Pendik Parkta 40 Mağaza, 10 Fast Food, 10 stand alanı ve 1 çocuk eğlence alanı ile 1400 metrekarelik satış alanına sahip Yöre Market yer alıyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri