Pendik'te ‘Kocamın Ailesi’ izdihamı

17 Kasım 2014 Pazartesi

Pendik Neomarin sevenleriyle bir araya gelen Yeşim Salkım ve Kocamın Ailesi ekibi samimi açıklamalar yaptı

pendikte-kocamin-ailesi-izdihami

Fox ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kocamın Ailesi'nin başrol oyuncusu Yeşim Salkım, Buse Arslan, Genco Özak ve Ahmet Kayakesen, Pendik Neomarin'de sevenleriyle bir araya geldi. Ünlü isimleri görmek için AVM'ye gelen ziyaretçiler izdihama neden oldu. Hayranlarından gelen soruları yanıtlayan Yeşim Salkım, samimi açıklamalar yaptı.

Çok yakında yeni bir albümle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Salkım, “Bu hayatta en büyük ihaneti kendime yapmışım. Ödüllü bir oyuncuyum ama şarkı söylemek için oyunculuğuma ihanet etmişim. Keşke bunu yapmasaydım. Şu anda Kocamın Ailesi'nde rol almaktan çok mutluyum” diyerek samimi bir itirafta bulundu.

2001 yılında 'Şarkıcı' filmindeki performansıyla Altın Portakal ödülü alan Salkım,  “Sinemada da yeni projeler düşünüyorum” dedi.

Buse Arslan, Genco Özak ve Ahmet Kayakesen de diziyle ilgili gelen soruları yanıtladı. Banu Noyan Event'in organizasyonuyla sevenleriyle buluşan sanatçılara Neomarin AVM Müdürü Gökay Uzar çiçek vererek teşekkür etti. Sanatçılar, söyleşinin ardından hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri