Pendorya ziyaretçileri ebru sanatını öğrenecek

12 Ağustos 2010 Perşembe

Pendorya Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, ramazan ayında ebru sanatçısı Timuçin Tanarslan eşliğinde gerçekleşecek olan atölye çalışmaları ile ebru sanatının inceliklerini uygulamalı olarak öğrenme fırsatını yakalayacak.

pendorya-ziyaretcileri-ebru-sanatini-ogrenecek
Pendorya Alışveriş Merkezinde açılan bizim atölye kapsamında ramazan ayında ebru atölyesi çalışmalarına başlayacak. Ebru sanatına gönül verenler, 12-19-26 Ağustos tarihlerinde saat: 14:00 -16:00 arasında Pendorya Alışveriş Merkezinde gerçekleşecek olan atölye çalışmaları ile Ebru sanatının inceliklerini uygulamalı olarak öğrenecek.Pendorya AVMde Ebru sanatının Türkiyedeki en büyük ustaları arasında yer alan ebru sanatçısı Timuçin Tanarslan eşliğinde gerçekleşecek olan Ebru Atölyesine, Pendorya kart sahibi olan herkes ücretsiz katılabilecek. Pendoryada ramazan boyunca ayrıca renkli ve nostaljik eğlenceler kapsamında Neyzenden Orta Oyuna, Hacivat ile Karagözden Fasıla, Osmanlı Macunundan pamuk şekercisine, Erol Günaydından Zihni Göktayla ramazan söyleşisine kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler yer alacak.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri