Penti, mağaza açmaya devam ediyor

28 Haziran 2016 Salı

Penti, dünya markası olma yolunda hızlı adımlar atıyor. Türkiye’nin 10 global markasından biri olmayı hedefleyen marka, 2018 sonuna kadar yurt içi ve yurtdışında toplam 700 mağazaya ulaşarak küresel pazarda payını artıracak

penti-magaza-acmaya-devam-ediyor

 

Penti, hedefleri doğrultusunda 4 yeni mağazayı da geçtiğimiz günlerde açtı. Almanya’da ikinci mağazasını Dorsten’daki Marceden Mall’da açan marka, Azerbeycan’daki dördüncü mağazasını da Bakü’de açtı.

Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki ilk mağazasını Johannesburg Clear Water Mall’ da açan marka, Tunus’taki ilk mağazasını ise 120 metrekarelik alanıyla Zephyr Mall’da açtı.


Bacak giyim, iç giyim ve plaj giyim kategorilerinde hizmet veren Penti; yurtdışında 31 ülkede 120 mağaza ile kadınların yanında olmaya devam ediyor.


 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri