PepsiCo’ya ödül

28 Kasım 2012 Çarşamba

Bünyesinde Tropicana, Gatorade, Frito-Lay ve Pepsi-Cola gibi önemli markaları bulunduran dünyanın en büyük yiyecek-içecek şirketlerinden PepsiCo, “Great Place to Work (Çalışmak için Harika Bir Yer) Enstitüsü” tarafından dünyanın çalışmak için en iyi çok uluslu şirketlerinden biri seçildi

pepsicoya-odul

2011 yılı sonu ve 2012 yılı ortasının baz alındığı ve yaklaşık 5 bin 700 şirketin değerlendirildiği araştırmada, dünyanın çalışmak için en iyi 25 çok uluslu şirketi belirlendi. PepsiCo, çok uluslu şirketler sıralamasına girebilen 350 şirket arasında 11’inci sırada yer aldı.

Çalışmak İçin Harika Bir Yer Ödülü’nü değerlendiren PepsiCo’nun Başkan Yardımcısı ve İK’dan Sorumlu Başkanı Cynthia Trudell, “Çalışanlarımızın başarılı olmasını sağlayan bir işyerine sahip olmak, yetenek sürdürülebilirliği vizyonumuz ve şirket olarak hareket etme becerimiz açısından son derece önemli” dedi. Trudell ayrıca, “PepsiCo tüm dünyadaki çalışanlarına kendilerini geliştirme ve en iyi şekilde performanslarını gösterebilme fırsatını sağlayarak farklı yetenekleri bünyesinde barındırma konusunda kararlı” açıklamasında bulundu.

PepsiCo’nun Yetenek Yönetimi ve Gelişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sergio Ezama ise: “Bu ödül çok özel çünkü büyük ölçüde çalışanlarımızın PepsiCo’yu nasıl gördüğüne dayanıyor. Bu olumlu geri bildirimi kutlarken bile, şirketimizi daha da iyi bir yer yapmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” diye konuştu.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri