Perakende Akademisi’nin ilk durağı Karadeniz

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Perakende Akademisi, eğitimlerine Karadeniz’de devam ediyor. PERDER üyesi olan kurumlarda Yetkinlik Bazlı İnsan Kaynakları Süreçleri’ni oluşturmak ve geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen eğitimlerin ilk durağı Trabzon oldu. Ardından Ordu’da devam etti

perakende-akademisinin-ilk-duragi-karadeniz

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) bünyesinde faaliyet gösteren Perakende Akademisi bölge eğitimlerine devam ediyor.

BEYPER, Ankara ve Bursa PERDER'in ardından Karadeniz PERDER üyesi olan şirketlerin mağaza yöneticilerine de, Perakende Akademisi Eğitim ve Gelişim Direktörü Fezanur Aykaç tarafından “Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi verildi. PERDER üyesi olan kurumlarda Yetkinlik Bazlı İnsan Kaynakları Süreçleri’ni oluşturmak ve geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen eğitimlerin ilk durağı Trabzon oldu. Ardından Ordu’da devam etti.

Karadeniz PERDER Başkanı Osman Kalafat, Perakende Akademisi eğitimlerinin, sektörün donanımlı ve kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak adına önemli bir adım olduğunu söyledi. Farklı başlıklardaki eğitimlerle tüm personele dokunarak, onlarda değişim yaratmak istediklerini belirten Kalafat, ihtiyaçlar doğrultusunda tüm bölge üyelerine eğitim verileceğini kaydetti.

“Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi kapsamında, değişim için temel oluşturan uygulamalı oyunlar oynandı. Böylelikle söz konusu eğitimle katılımcılar eğlenirken öğrenme konusunda da deneyim kazandı. Eğitim programının bir sonraki durağı ise Çorum olarak planlandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri